Streetview Sportveldweg 62 Nieuw-Vennep

Sportveldweg 62, 2151 CD Nieuw-Vennep

168 m² Bouwjaar 1970 Label C

Sportveldweg 62 is een woonhuis in Nieuw-Vennep, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en een perceel van 318 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
318 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sportveldweg 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sportveldweg 62

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
177.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.6%
CO₂-emissie
39.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Vennep

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Nieuw-Vennep

2870 Inwoners
1290 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1322 Woningvoorraad
€453.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Vennep West
70% Koopwoningen
4.705 Inwoners per km²

Locatie van Sportveldweg 62

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Vennep

Veelgestelde vragen over Sportveldweg 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Sportveldweg 62?

De prijsindicatie voor Sportveldweg 62 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Vennep West is €453.000. Dat komt neer op circa €2.696 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sportveldweg 62 zich tot de wijk Nieuw-Vennep West?

Sportveldweg 62 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Nieuw-Vennep West. De buurt telt 1.322 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.705 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sportveldweg 62?

Sportveldweg 62 is een woonhuis in Nieuw-Vennep West, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sportveldweg 62 vergeleken met de buurt?

Sportveldweg 62 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 318 m². In Nieuw-Vennep West ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sportveldweg 62 en wat betekent dat?

Sportveldweg 62 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.02 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Vennep West?

De wijk Nieuw-Vennep West in Nieuw-Vennep (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Vennep West?

Vanuit Sportveldweg 62 in Nieuw-Vennep West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuw-Vennep West?