Streetview Europaweg 182 Nieuw-Schoonebeek

Europaweg 182, 7766 AR Nieuw-Schoonebeek

202 m² Bouwjaar 2000

Europaweg 182 is een woonhuis in Nieuw-Schoonebeek, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 641 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
641 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Europaweg 182

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nieuw-Schoonebeek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

7.3 km
Vervoer

Treinstation

14.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.8 km
Gezondheid

Apotheek

7.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

17.4 km
Horeca

Restaurant

3.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

10.8 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Nieuw-Schoonebeek

795 Inwoners
330 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
352 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Schoonebeek
74% Koopwoningen
1.288 Inwoners per km²

Locatie van Europaweg 182

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Schoonebeek

Veelgestelde vragen over Europaweg 182

Wat is de geschatte woningwaarde van Europaweg 182?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Schoonebeek is €244.000. Dat komt neer op circa €1.208 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Europaweg 182 zich tot de wijk Nieuw-Schoonebeek?

Europaweg 182 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Nieuw-Schoonebeek. De buurt telt 352 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Europaweg 182?

Europaweg 182 is een woonhuis in Nieuw-Schoonebeek, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Europaweg 182 vergeleken met de buurt?

Europaweg 182 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 641 m². In Nieuw-Schoonebeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Schoonebeek?

De wijk Nieuw-Schoonebeek in Nieuw-Schoonebeek (Drenthe) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Schoonebeek?

Vanuit Europaweg 182 in Nieuw-Schoonebeek bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 7.3 km, treinstation op 14.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuw-Schoonebeek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Europaweg 182: ziekenhuis op 17.4 km, apotheek op 7.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 10.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nieuw-Schoonebeek?

Recreatie nabij Nieuw-Schoonebeek: restaurant (3.8 km), cafe (1.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Europaweg 182?