Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 833 m²
Europaweg 99 A is een woonhuis in Nieuw-Schoonebeek, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en een perceel van 833 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €368.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Europaweg 99 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
4.3 kmHuisarts
5.3 kmTreinstation
13 kmSnelweg oprit
0.2 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
10.1 kmApotheek
5.7 kmZiekenhuis
15.4 kmRestaurant
4.5 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
10.1 kmBioscoop
9.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Westelijk Nieuw-Schoonebeek is €368.000. Dat komt neer op circa €3.228 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEuropaweg 99 A is een woonhuis van 114 m² in de wijk Westelijk Nieuw-Schoonebeek. De buurt telt 88 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 203 inwoners per km².
Europaweg 99 A is een woonhuis in Westelijk Nieuw-Schoonebeek, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Europaweg 99 A heeft 114 m² woonoppervlakte. Het perceel is 833 m². In Westelijk Nieuw-Schoonebeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €368.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Europaweg 99 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Westelijk Nieuw-Schoonebeek in Nieuw-Schoonebeek (Drenthe) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €368.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Europaweg 99 A in Westelijk Nieuw-Schoonebeek bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 5.3 km, treinstation op 13 km, snelwegoprit op 0.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Europaweg 99 A: ziekenhuis op 15.4 km, apotheek op 5.7 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 10.1 km.
Recreatie nabij Westelijk Nieuw-Schoonebeek: restaurant (4.5 km), cafe (2.8 km).