Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1855
- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- 185 m²
Sint Jooslandstraat 3 is een woonhuis in Nieuw- en Sint Joosland, gebouwd in 1855. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en een perceel van 185 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sint Jooslandstraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
4.4 kmSupermarkt
4.3 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
5.4 kmApotheek
5.5 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
2.4 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
6.3 kmBioscoop
10.4 kmDe prijsindicatie voor Sint Jooslandstraat 3 ligt rond €50.000 tot €75.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudedorp is €362.000. Dat komt neer op circa €6.464 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSint Jooslandstraat 3 is een woonhuis van 56 m² in de wijk Oudedorp. De buurt telt 24 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 40 inwoners per km².
Sint Jooslandstraat 3 is een woonhuis in Oudedorp, gebouwd in 1855 (171 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Sint Jooslandstraat 3 heeft 56 m² woonoppervlakte. Het perceel is 185 m². In Oudedorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sint Jooslandstraat 3 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-31. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Oudedorp in Nieuw- en Sint Joosland (Zeeland) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Sint Jooslandstraat 3 in Oudedorp bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 4.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sint Jooslandstraat 3: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 5.5 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 5.4 km.