Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1912
- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- 273 m²
Sint Jooslandstraat 15 is een woonhuis in Nieuw- en Sint Joosland, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en een perceel van 273 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sint Jooslandstraat 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
4.4 kmSupermarkt
4.3 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
5.4 kmApotheek
5.5 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
2.4 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
6.3 kmBioscoop
10.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oudedorp is €362.000. Dat komt neer op circa €4.892 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSint Jooslandstraat 15 is een woonhuis van 74 m² in de wijk Oudedorp. De buurt telt 24 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 40 inwoners per km².
Sint Jooslandstraat 15 is een woonhuis in Oudedorp, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Sint Jooslandstraat 15 heeft 74 m² woonoppervlakte. Het perceel is 273 m². In Oudedorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oudedorp in Nieuw- en Sint Joosland (Zeeland) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Sint Jooslandstraat 15 in Oudedorp bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 4.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sint Jooslandstraat 15: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 5.5 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 5.4 km.
Recreatie nabij Oudedorp: restaurant (2.4 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Sint Jooslandstraat 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oudedorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1912, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.