Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 256 m²
- Perceeloppervlakte
- 2650 m²
Oude Rijksweg 33 is een woonhuis in Nieuw- en Sint Joosland, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m² en een perceel van 2650 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oude Rijksweg 33
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.1 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
4.1 kmApotheek
4.2 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
2.7 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
5 kmBioscoop
9.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuw- en Sint Joosland is €234.000. Dat komt neer op circa €914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOude Rijksweg 33 is een woonhuis van 256 m² in de wijk Nieuw- en Sint Joosland. De buurt telt 530 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.368 inwoners per km².
Oude Rijksweg 33 is een woonhuis in Nieuw- en Sint Joosland, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oude Rijksweg 33 heeft 256 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2650 m². In Nieuw- en Sint Joosland ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oude Rijksweg 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-10-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.61 kg/jaar.
De wijk Nieuw- en Sint Joosland in Nieuw- en Sint Joosland (Zeeland) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Oude Rijksweg 33 in Nieuw- en Sint Joosland bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Rijksweg 33: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 4.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 4.1 km.