Streetview Hoge Stelle 17 Nieuw- en Sint Joosland

Hoge Stelle 17, 4339 AP Nieuw- en Sint Joosland

168 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Hoge Stelle 17 is een woonhuis in Nieuw- en Sint Joosland, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 589 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
589 m²
Inhoud
679 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hoge Stelle 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Stelle 17

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
180.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
313.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.8%
CO₂-emissie
56.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw- en Sint Joosland

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Nieuw- en Sint Joosland

1170 Inwoners
525 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
530 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Nieuw- en Sint Joosland
75% Koopwoningen
2.368 Inwoners per km²

Locatie van Hoge Stelle 17

Vergelijkbare woningen in Nieuw- en Sint Joosland

Veelgestelde vragen over Hoge Stelle 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Stelle 17?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw- en Sint Joosland is €234.000. Dat komt neer op circa €1.393 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Stelle 17 zich tot de wijk Nieuw- en Sint Joosland?

Hoge Stelle 17 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Nieuw- en Sint Joosland. De buurt telt 530 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.368 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Stelle 17?

Hoge Stelle 17 is een woonhuis in Nieuw- en Sint Joosland, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hoge Stelle 17 vergeleken met de buurt?

Hoge Stelle 17 heeft 168 m² woonoppervlakte en 679 m³ inhoud. Het perceel is 589 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Nieuw- en Sint Joosland ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoge Stelle 17 en wat betekent dat?

Hoge Stelle 17 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-05-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoge Stelle 17?

Hoge Stelle 17 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw- en Sint Joosland?

De wijk Nieuw- en Sint Joosland in Nieuw- en Sint Joosland (Zeeland) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw- en Sint Joosland?

Vanuit Hoge Stelle 17 in Nieuw- en Sint Joosland bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.