Streetview Walravenstraat 10 Nieuw- en Sint Joosland

Walravenstraat 10, 4339 AH Nieuw- en Sint Joosland

142 m² Bouwjaar 1940 Label C

Walravenstraat 10 is een woonhuis in Nieuw- en Sint Joosland, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en een perceel van 675 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
675 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Walravenstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Walravenstraat 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
216.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.3%
CO₂-emissie
38.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw- en Sint Joosland

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Nieuw- en Sint Joosland

1170 Inwoners
525 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
530 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Nieuw- en Sint Joosland
75% Koopwoningen
2.368 Inwoners per km²

Locatie van Walravenstraat 10

Vergelijkbare woningen in Nieuw- en Sint Joosland

Veelgestelde vragen over Walravenstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Walravenstraat 10?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw- en Sint Joosland is €234.000. Dat komt neer op circa €1.648 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Walravenstraat 10 zich tot de wijk Nieuw- en Sint Joosland?

Walravenstraat 10 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Nieuw- en Sint Joosland. De buurt telt 530 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.368 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Walravenstraat 10?

Walravenstraat 10 is een woonhuis in Nieuw- en Sint Joosland, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Walravenstraat 10 vergeleken met de buurt?

Walravenstraat 10 heeft 142 m² woonoppervlakte. Het perceel is 675 m². In Nieuw- en Sint Joosland ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Walravenstraat 10 en wat betekent dat?

Walravenstraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.38 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw- en Sint Joosland?

De wijk Nieuw- en Sint Joosland in Nieuw- en Sint Joosland (Zeeland) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw- en Sint Joosland?

Vanuit Walravenstraat 10 in Nieuw- en Sint Joosland bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.