Streetview Veenbesstraat 26 Nieuw-Buinen

Veenbesstraat 26, 9521 KJ Nieuw-Buinen

250 m² Bouwjaar 1997 9 kamers Label B

Veenbesstraat 26 is een woonhuis in Nieuw-Buinen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 740 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
740 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
9

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Veenbesstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veenbesstraat 26

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Nieuw-Buinen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

19.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Nieuw-Buinen

1065 Inwoners
435 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
441 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Parklaan west
79% Koopwoningen
2.223 Inwoners per km²

Locatie van Veenbesstraat 26

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Buinen

Veelgestelde vragen over Veenbesstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenbesstraat 26?

De prijsindicatie voor Veenbesstraat 26 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Parklaan west is €281.000. Dat komt neer op circa €1.124 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenbesstraat 26 zich tot de wijk Parklaan west?

Veenbesstraat 26 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Parklaan west. De buurt telt 441 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.223 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenbesstraat 26?

Veenbesstraat 26 is een woonhuis in Parklaan west, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Veenbesstraat 26 vergeleken met de buurt?

Veenbesstraat 26 heeft 250 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 740 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Parklaan west ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veenbesstraat 26 en wat betekent dat?

Veenbesstraat 26 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Veenbesstraat 26?

Veenbesstraat 26 heeft 9 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Parklaan west?

De wijk Parklaan west in Nieuw-Buinen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Parklaan west?

Vanuit Veenbesstraat 26 in Parklaan west bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 19.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.