Streetview Parklaan 61 Nieuw-Buinen

Parklaan 61, 9521 GB Nieuw-Buinen

128 m² Bouwjaar 1966 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Parklaan 61 is een woonhuis in Nieuw-Buinen, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 448 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €193.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
448 m²
Inhoud
544 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Parklaan 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parklaan 61

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
238.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
354.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Buinen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

18.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Nieuw-Buinen

1565 Inwoners
745 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
747 Woningvoorraad
€193.000 Gem. woningwaarde Parklaan Oost
46% Koopwoningen
2.714 Inwoners per km²

Locatie van Parklaan 61

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Buinen

Veelgestelde vragen over Parklaan 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Parklaan 61?

De gemiddelde woningwaarde in Parklaan Oost is €193.000. Dat komt neer op circa €1.508 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parklaan 61 zich tot de wijk Parklaan Oost?

Parklaan 61 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Parklaan Oost. De buurt telt 747 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.714 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parklaan 61?

Parklaan 61 is een woonhuis in Parklaan Oost, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Parklaan 61 vergeleken met de buurt?

Parklaan 61 heeft 128 m² woonoppervlakte en 544 m³ inhoud. Het perceel is 448 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Parklaan Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €193.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parklaan 61 en wat betekent dat?

Parklaan 61 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-07-11. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Parklaan 61?

Parklaan 61 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Parklaan Oost?

De wijk Parklaan Oost in Nieuw-Buinen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €193.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Parklaan Oost?

Vanuit Parklaan 61 in Parklaan Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 18.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.