Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 873 m²
- Perceeloppervlakte
- 1400 m²
Handelstraat 9 is een appartement in Nieuw-Beijerland, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 873 m² en een perceel van 1400 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Handelstraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
20.4 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
4.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
2.3 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
5.5 kmBioscoop
6.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Beijerland Woonkern is €374.000. Dat komt neer op circa €428 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHandelstraat 9 is een appartement van 873 m² in de wijk Nieuw-Beijerland Woonkern. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.846 inwoners per km².
Handelstraat 9 is een appartement in Nieuw-Beijerland Woonkern, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Handelstraat 9 heeft 873 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1400 m². In Nieuw-Beijerland Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nieuw-Beijerland Woonkern in Nieuw-Beijerland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Handelstraat 9 in Nieuw-Beijerland Woonkern bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Handelstraat 9: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 4.9 km.
Recreatie nabij Nieuw-Beijerland Woonkern: restaurant (2.3 km), cafe (3.5 km).
Een woningrapport voor Handelstraat 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nieuw-Beijerland Woonkern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.