Eengezinswoning, tussenwoning 's-Gravenweg 21 Nieuw-Beijerland

's-Gravenweg 21, 3264 XM Nieuw-Beijerland

129 m² Bouwjaar 1972 8 kamers 5 slaapkamers Label C

's-Gravenweg 21 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuw-Beijerland, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 151 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
413 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenweg 21

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
123.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.86 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Nieuw-Beijerland

4115 Inwoners
1520 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Beijerland Woonkern
81% Koopwoningen
2.846 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 's-Gravenweg 21

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Beijerland

Veelgestelde vragen over 's-Gravenweg 21

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenweg 21?

De prijsindicatie voor 's-Gravenweg 21 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Beijerland Woonkern is €374.000. Dat komt neer op circa €2.899 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenweg 21 zich tot de wijk Nieuw-Beijerland Woonkern?

's-Gravenweg 21 is een eengezinswoning, tussenwoning van 129 m² in de wijk Nieuw-Beijerland Woonkern. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.846 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenweg 21?

's-Gravenweg 21 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuw-Beijerland Woonkern, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is 's-Gravenweg 21 vergeleken met de buurt?

's-Gravenweg 21 heeft 129 m² woonoppervlakte en 413 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Nieuw-Beijerland Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenweg 21 en wat betekent dat?

's-Gravenweg 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravenweg 21?

's-Gravenweg 21 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Beijerland Woonkern?

De wijk Nieuw-Beijerland Woonkern in Nieuw-Beijerland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Beijerland Woonkern?