Streetview Schaapskooi 18 Nieuw-Beijerland

Schaapskooi 18, 3264 TJ Nieuw-Beijerland

42 m² Bouwjaar 1995 Label B

Schaapskooi 18 is een woonhuis in Nieuw-Beijerland, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
42 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Schaapskooi 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schaapskooi 18

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.25
CO₂-emissie
1924.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nieuw-Beijerland

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Nieuw-Beijerland

4115 Inwoners
1520 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Beijerland Woonkern
81% Koopwoningen
2.846 Inwoners per km²

Locatie van Schaapskooi 18

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Beijerland

Veelgestelde vragen over Schaapskooi 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Schaapskooi 18?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Beijerland Woonkern is €374.000. Dat komt neer op circa €8.905 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schaapskooi 18 zich tot de wijk Nieuw-Beijerland Woonkern?

Schaapskooi 18 is een woonhuis van 42 m² in de wijk Nieuw-Beijerland Woonkern. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.846 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schaapskooi 18?

Schaapskooi 18 is een woonhuis in Nieuw-Beijerland Woonkern, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schaapskooi 18 vergeleken met de buurt?

Schaapskooi 18 heeft 42 m² woonoppervlakte. In Nieuw-Beijerland Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schaapskooi 18 en wat betekent dat?

Schaapskooi 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-06-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 1924.06 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Beijerland Woonkern?

De wijk Nieuw-Beijerland Woonkern in Nieuw-Beijerland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Beijerland Woonkern?

Vanuit Schaapskooi 18 in Nieuw-Beijerland Woonkern bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuw-Beijerland Woonkern?