Eengezinswoning, hoekwoning Griendweg 48 Nieuw-Beijerland

Griendweg 48, 3264 PJ Nieuw-Beijerland

151 m² Bouwjaar 2022 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Griendweg 48 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nieuw-Beijerland, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 254 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
254 m²
Inhoud
536 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Griendweg 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Griendweg 48

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
68.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
0.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
99.1%
CO₂-emissie
0.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp

Tuin
Ja (108.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

20.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Nieuw-Beijerland

4115 Inwoners
1520 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Beijerland Woonkern
81% Koopwoningen
2.846 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Griendweg 48

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Beijerland

Veelgestelde vragen over Griendweg 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Griendweg 48?

De prijsindicatie voor Griendweg 48 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Beijerland Woonkern is €374.000. Dat komt neer op circa €2.477 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Griendweg 48 zich tot de wijk Nieuw-Beijerland Woonkern?

Griendweg 48 is een eengezinswoning, hoekwoning van 151 m² in de wijk Nieuw-Beijerland Woonkern. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.846 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Griendweg 48?

Griendweg 48 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nieuw-Beijerland Woonkern, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Griendweg 48 vergeleken met de buurt?

Griendweg 48 heeft 151 m² woonoppervlakte en 536 m³ inhoud. Het perceel is 254 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Nieuw-Beijerland Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Griendweg 48 en wat betekent dat?

Griendweg 48 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-01-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Griendweg 48?

Griendweg 48 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 108 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Beijerland Woonkern?

De wijk Nieuw-Beijerland Woonkern in Nieuw-Beijerland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Beijerland Woonkern?