Vrijstaande woning Verlengde Wilhelmsweg 145 Nieuw-Amsterdam

Verlengde Wilhelmsweg 145, 7833 JP Nieuw-Amsterdam

170 m² Bouwjaar 1931 9 kamers 6 slaapkamers Label G

Verlengde Wilhelmsweg 145 is een vrijstaande woning in Nieuw-Amsterdam, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 7326 m² en 9 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
7326 m²
Inhoud
617 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Wilhelmsweg 145

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Wilhelmsweg 145

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
264.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
404.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
77.76 kg/m²

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.5 km
Horeca

Restaurant

2.9 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Nieuw-Amsterdam

140 Inwoners
50 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
50 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam
86% Koopwoningen
15 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Verlengde Wilhelmsweg 145

Vergelijkbare woningen in Nieuw-Amsterdam

Veelgestelde vragen over Verlengde Wilhelmsweg 145

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Wilhelmsweg 145?

De prijsindicatie voor Verlengde Wilhelmsweg 145 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam is €384.000. Dat komt neer op circa €2.259 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Wilhelmsweg 145 zich tot de wijk Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam?

Verlengde Wilhelmsweg 145 is een vrijstaande woning van 170 m² in de wijk Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam. De buurt telt 50 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Wilhelmsweg 145?

Verlengde Wilhelmsweg 145 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Verlengde Wilhelmsweg 145 vergeleken met de buurt?

Verlengde Wilhelmsweg 145 heeft 170 m² woonoppervlakte en 617 m³ inhoud. Het perceel is 7326 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Wilhelmsweg 145 en wat betekent dat?

Verlengde Wilhelmsweg 145 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-08-18. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 77.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verlengde Wilhelmsweg 145?

Verlengde Wilhelmsweg 145 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam?

De wijk Verspreide huizen Nieuw-Amsterdam in Nieuw-Amsterdam (Drenthe) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.