Streetview Gaaikemaweg 10 Niehove

Gaaikemaweg 10, 9884 TB Niehove

250 m² Bouwjaar 1906 7 kamers 4 slaapkamers Label F

Gaaikemaweg 10 is een woonhuis in Niehove, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 18985 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
18985 m²
Inhoud
6616 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Gaaikemaweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gaaikemaweg 10

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
232.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
338.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Niehove

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

5 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.6 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

19.6 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

4.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

19.2 km

Buurtinformatie in Niehove

350 Inwoners
115 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
120 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde Overige verspreide huizen
88% Koopwoningen
12 Inwoners per km²

Locatie van Gaaikemaweg 10

Vergelijkbare woningen in Niehove

Veelgestelde vragen over Gaaikemaweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Gaaikemaweg 10?

De gemiddelde woningwaarde in Overige verspreide huizen is €421.000. Dat komt neer op circa €1.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gaaikemaweg 10 zich tot de wijk Overige verspreide huizen?

Gaaikemaweg 10 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Overige verspreide huizen. De buurt telt 120 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gaaikemaweg 10?

Gaaikemaweg 10 is een woonhuis in Overige verspreide huizen, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gaaikemaweg 10 vergeleken met de buurt?

Gaaikemaweg 10 heeft 250 m² woonoppervlakte en 6616 m³ inhoud. Het perceel is 18985 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Overige verspreide huizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gaaikemaweg 10 en wat betekent dat?

Gaaikemaweg 10 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-07-10. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gaaikemaweg 10?

Gaaikemaweg 10 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Overige verspreide huizen?

De wijk Overige verspreide huizen in Niehove (Groningen) kenmerkt zich door 350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overige verspreide huizen?