Streetview Prins Frederik Hendriklaan 39 Naarden

Prins Frederik Hendriklaan 39, 1411 EZ Naarden

175 m² Bouwjaar 2002 Label A

Prins Frederik Hendriklaan 39 is een woonhuis in Naarden, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m² en een perceel van 363 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
363 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Prins Frederik Hendriklaan 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Frederik Hendriklaan 39

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Naarden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Naarden

755 Inwoners
250 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
254 Woningvoorraad
€877.000 Gem. woningwaarde Oranje Nassaupark-Noord
97% Koopwoningen
3.526 Inwoners per km²

Locatie van Prins Frederik Hendriklaan 39

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Prins Frederik Hendriklaan 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Frederik Hendriklaan 39?

De prijsindicatie voor Prins Frederik Hendriklaan 39 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranje Nassaupark-Noord is €877.000. Dat komt neer op circa €5.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Frederik Hendriklaan 39 zich tot de wijk Oranje Nassaupark-Noord?

Prins Frederik Hendriklaan 39 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Oranje Nassaupark-Noord. De buurt telt 254 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.526 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Frederik Hendriklaan 39?

Prins Frederik Hendriklaan 39 is een woonhuis in Oranje Nassaupark-Noord, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Prins Frederik Hendriklaan 39 vergeleken met de buurt?

Prins Frederik Hendriklaan 39 heeft 175 m² woonoppervlakte. Het perceel is 363 m². In Oranje Nassaupark-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Frederik Hendriklaan 39 en wat betekent dat?

Prins Frederik Hendriklaan 39 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Oranje Nassaupark-Noord?

De wijk Oranje Nassaupark-Noord in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranje Nassaupark-Noord?

Vanuit Prins Frederik Hendriklaan 39 in Oranje Nassaupark-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.