Streetview Prins Frederik Hendriklaan 31 Naarden

Prins Frederik Hendriklaan 31, 1411 EZ Naarden

159 m² Bouwjaar 1953

Prins Frederik Hendriklaan 31 is een woonhuis in Naarden, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 263 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
263 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Prins Frederik Hendriklaan 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Naarden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Naarden

755 Inwoners
250 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
254 Woningvoorraad
€877.000 Gem. woningwaarde Oranje Nassaupark-Noord
97% Koopwoningen
3.526 Inwoners per km²

Locatie van Prins Frederik Hendriklaan 31

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Prins Frederik Hendriklaan 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Frederik Hendriklaan 31?

De gemiddelde woningwaarde in Oranje Nassaupark-Noord is €877.000. Dat komt neer op circa €5.516 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Frederik Hendriklaan 31 zich tot de wijk Oranje Nassaupark-Noord?

Prins Frederik Hendriklaan 31 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Oranje Nassaupark-Noord. De buurt telt 254 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.526 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Frederik Hendriklaan 31?

Prins Frederik Hendriklaan 31 is een woonhuis in Oranje Nassaupark-Noord, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prins Frederik Hendriklaan 31 vergeleken met de buurt?

Prins Frederik Hendriklaan 31 heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 263 m². In Oranje Nassaupark-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oranje Nassaupark-Noord?

De wijk Oranje Nassaupark-Noord in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranje Nassaupark-Noord?

Vanuit Prins Frederik Hendriklaan 31 in Oranje Nassaupark-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oranje Nassaupark-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Prins Frederik Hendriklaan 31: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oranje Nassaupark-Noord?