Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 228 m²
- Inhoud
- 720 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Thierenshof 18 is een appartement in Naarden, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Thierenshof 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oranje Nassaupark-Noord is €877.000. Dat komt neer op circa €3.846 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenThierenshof 18 is een appartement van 228 m² in de wijk Oranje Nassaupark-Noord. De buurt telt 254 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.526 inwoners per km².
Thierenshof 18 is een appartement in Oranje Nassaupark-Noord, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Thierenshof 18 heeft 228 m² woonoppervlakte en 720 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 57 m² per kamer. In Oranje Nassaupark-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Thierenshof 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-02-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.72 kg/jaar.
Thierenshof 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Oranje Nassaupark-Noord in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Thierenshof 18 in Oranje Nassaupark-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Thierenshof 18: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.