Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 186 m²
Stille Oceaan 41 is een appartement in Naaldwijk, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €834.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stille Oceaan 41
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
11.7 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
12.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied 2 Naaldwijk is €834.000. Dat komt neer op circa €4.484 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStille Oceaan 41 is een appartement van 186 m² in de wijk Buitengebied 2 Naaldwijk. De buurt telt 332 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 367 inwoners per km².
Stille Oceaan 41 is een appartement in Buitengebied 2 Naaldwijk, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Stille Oceaan 41 heeft 186 m² woonoppervlakte. In Buitengebied 2 Naaldwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €834.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied 2 Naaldwijk in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €834.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Stille Oceaan 41 in Buitengebied 2 Naaldwijk bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stille Oceaan 41: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Buitengebied 2 Naaldwijk: restaurant (1.1 km), cafe (1.9 km).
Een woningrapport voor Stille Oceaan 41 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied 2 Naaldwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2013, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.