Streetview Strigastraat 80 Naaldwijk

Strigastraat 80, 2672 HG Naaldwijk

83 m² Bouwjaar 2012 Label A

Strigastraat 80 is een appartement in Naaldwijk, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €497.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
83 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Strigastraat 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Strigastraat 80

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.98
CO₂-emissie
2133.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Naaldwijk

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

11.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

1890 Inwoners
760 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
731 Woningvoorraad
€497.000 Gem. woningwaarde Hoogeland Oost
69% Koopwoningen
4.410 Inwoners per km²

Locatie van Strigastraat 80

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over Strigastraat 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Strigastraat 80?

De gemiddelde woningwaarde in Hoogeland Oost is €497.000. Dat komt neer op circa €5.988 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Strigastraat 80 zich tot de wijk Hoogeland Oost?

Strigastraat 80 is een appartement van 83 m² in de wijk Hoogeland Oost. De buurt telt 731 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.410 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Strigastraat 80?

Strigastraat 80 is een appartement in Hoogeland Oost, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Strigastraat 80 vergeleken met de buurt?

Strigastraat 80 heeft 83 m² woonoppervlakte. In Hoogeland Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €497.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Strigastraat 80 en wat betekent dat?

Strigastraat 80 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-11-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2133.05 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoogeland Oost?

De wijk Hoogeland Oost in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €497.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogeland Oost?

Vanuit Strigastraat 80 in Hoogeland Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 11.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoogeland Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Strigastraat 80: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.