Streetview Lieftinckstraat 20 Naaldwijk

Lieftinckstraat 20, 2672 DT Naaldwijk

173 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Lieftinckstraat 20 is een woonhuis in Naaldwijk, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 336 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
336 m²
Inhoud
492 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lieftinckstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lieftinckstraat 20

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Naaldwijk

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

3290 Inwoners
1450 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1434 Woningvoorraad
€442.000 Gem. woningwaarde Pijletuinen
76% Koopwoningen
6.863 Inwoners per km²

Locatie van Lieftinckstraat 20

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over Lieftinckstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Lieftinckstraat 20?

De prijsindicatie voor Lieftinckstraat 20 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Pijletuinen is €442.000. Dat komt neer op circa €2.555 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lieftinckstraat 20 zich tot de wijk Pijletuinen?

Lieftinckstraat 20 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Pijletuinen. De buurt telt 1.434 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.863 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lieftinckstraat 20?

Lieftinckstraat 20 is een woonhuis in Pijletuinen, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lieftinckstraat 20 vergeleken met de buurt?

Lieftinckstraat 20 heeft 173 m² woonoppervlakte en 492 m³ inhoud. Het perceel is 336 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Pijletuinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lieftinckstraat 20 en wat betekent dat?

Lieftinckstraat 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-11-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lieftinckstraat 20?

Lieftinckstraat 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Pijletuinen?

De wijk Pijletuinen in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pijletuinen?

Vanuit Lieftinckstraat 20 in Pijletuinen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.