Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 900 m²
Thorbeckestraat 2 is een woonhuis in Naaldwijk, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m² en een perceel van 900 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €442.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Thorbeckestraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
10.8 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
11.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Pijletuinen is €442.000. Dat komt neer op circa €2.456 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenThorbeckestraat 2 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Pijletuinen. De buurt telt 1.434 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.863 inwoners per km².
Thorbeckestraat 2 is een woonhuis in Pijletuinen, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Thorbeckestraat 2 heeft 180 m² woonoppervlakte. Het perceel is 900 m². In Pijletuinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €442.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Pijletuinen in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €442.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Thorbeckestraat 2 in Pijletuinen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Thorbeckestraat 2: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Pijletuinen: restaurant (1.1 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Thorbeckestraat 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Pijletuinen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.