Eindwoning Bizet 24 Naaldwijk

Bizet 24, 2671 XZ Naaldwijk

90 m² Bouwjaar 1973 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Bizet 24 is een eindwoning in Naaldwijk, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 137 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
368 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bizet 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bizet 24

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
205.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
259 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.3%
CO₂-emissie
46.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Naaldwijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

11.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

4710 Inwoners
2455 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2444 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde Naaldwijk Centrumgebied
51% Koopwoningen
6.819 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bizet 24

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over Bizet 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Bizet 24?

De prijsindicatie voor Bizet 24 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Naaldwijk Centrumgebied is €363.000. Dat komt neer op circa €4.033 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bizet 24 zich tot de wijk Naaldwijk Centrumgebied?

Bizet 24 is een eindwoning van 90 m² in de wijk Naaldwijk Centrumgebied. De buurt telt 2.444 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.819 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bizet 24?

Bizet 24 is een eindwoning in Naaldwijk Centrumgebied, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bizet 24 vergeleken met de buurt?

Bizet 24 heeft 90 m² woonoppervlakte en 368 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Naaldwijk Centrumgebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bizet 24 en wat betekent dat?

Bizet 24 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-06-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bizet 24?

Bizet 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Naaldwijk Centrumgebied?

De wijk Naaldwijk Centrumgebied in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Naaldwijk Centrumgebied?

Vanuit Bizet 24 in Naaldwijk Centrumgebied bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 11.1 km, snelwegoprit op 0.9 km.