Eengezinswoning, tussenwoning Bereklauw 49 Naaldwijk

Bereklauw 49, 2671 WZ Naaldwijk

115 m² Bouwjaar 1981 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Bereklauw 49 is een eengezinswoning, tussenwoning in Naaldwijk, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 113 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
113 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bereklauw 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bereklauw 49

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
105.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.85 kg/m²

Tuin
Ja (46.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

12 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.5 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

3785 Inwoners
1620 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1571 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Opstal
74% Koopwoningen
7.482 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bereklauw 49

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over Bereklauw 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Bereklauw 49?

De prijsindicatie voor Bereklauw 49 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Opstal is €416.000. Dat komt neer op circa €3.617 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bereklauw 49 zich tot de wijk Opstal?

Bereklauw 49 is een eengezinswoning, tussenwoning van 115 m² in de wijk Opstal. De buurt telt 1.571 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bereklauw 49?

Bereklauw 49 is een eengezinswoning, tussenwoning in Opstal, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bereklauw 49 vergeleken met de buurt?

Bereklauw 49 heeft 115 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Opstal ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bereklauw 49 en wat betekent dat?

Bereklauw 49 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bereklauw 49?

Bereklauw 49 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 46 m².

Hoe is de woningmarkt in Opstal?

De wijk Opstal in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Opstal?

Vanuit Bereklauw 49 in Opstal bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 12 km, snelwegoprit op 0.6 km.