Portiekflat (appartement) Secretaris Verhoeffweg 5 AP03 Naaldwijk

Secretaris Verhoeffweg 5 AP03, 2671 HT Naaldwijk

116 m² Bouwjaar 1999 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Secretaris Verhoeffweg 5 AP03 is een portiekflat (appartement) in Naaldwijk, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
116 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Secretaris Verhoeffweg 5 AP03

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Secretaris Verhoeffweg 5 AP03

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
74.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.35 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Garage
Parkeerkelder

Bereikbaarheid in Naaldwijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

11.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

4710 Inwoners
2455 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2444 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde Naaldwijk Centrumgebied
51% Koopwoningen
6.819 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Secretaris Verhoeffweg 5 AP03

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over Secretaris Verhoeffweg 5 AP03

Wat is de geschatte woningwaarde van Secretaris Verhoeffweg 5 AP03?

De prijsindicatie voor Secretaris Verhoeffweg 5 AP03 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Naaldwijk Centrumgebied is €363.000. Dat komt neer op circa €3.129 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Secretaris Verhoeffweg 5 AP03 zich tot de wijk Naaldwijk Centrumgebied?

Secretaris Verhoeffweg 5 AP03 is een portiekflat (appartement) van 116 m² in de wijk Naaldwijk Centrumgebied. De buurt telt 2.444 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.819 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Secretaris Verhoeffweg 5 AP03?

Secretaris Verhoeffweg 5 AP03 is een portiekflat (appartement) in Naaldwijk Centrumgebied, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Secretaris Verhoeffweg 5 AP03 vergeleken met de buurt?

Secretaris Verhoeffweg 5 AP03 heeft 116 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Naaldwijk Centrumgebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Secretaris Verhoeffweg 5 AP03 en wat betekent dat?

Secretaris Verhoeffweg 5 AP03 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Secretaris Verhoeffweg 5 AP03?

Secretaris Verhoeffweg 5 AP03 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Naaldwijk Centrumgebied?

De wijk Naaldwijk Centrumgebied in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.