Streetview Prinses Julianastraat 19 Naaldwijk

Prinses Julianastraat 19, 2671 EH Naaldwijk

49 m² Bouwjaar 1900 3 kamers 1 slaapkamers Label D

Prinses Julianastraat 19 is een appartement in Naaldwijk, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
190 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Prinses Julianastraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Julianastraat 19

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Naaldwijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

11.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Naaldwijk

4710 Inwoners
2455 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2444 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde Naaldwijk Centrumgebied
51% Koopwoningen
6.819 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Julianastraat 19

Vergelijkbare woningen in Naaldwijk

Veelgestelde vragen over Prinses Julianastraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Julianastraat 19?

De prijsindicatie voor Prinses Julianastraat 19 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Naaldwijk Centrumgebied is €363.000. Dat komt neer op circa €7.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Julianastraat 19 zich tot de wijk Naaldwijk Centrumgebied?

Prinses Julianastraat 19 is een appartement van 49 m² in de wijk Naaldwijk Centrumgebied. De buurt telt 2.444 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.819 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Julianastraat 19?

Prinses Julianastraat 19 is een appartement in Naaldwijk Centrumgebied, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinses Julianastraat 19 vergeleken met de buurt?

Prinses Julianastraat 19 heeft 49 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Naaldwijk Centrumgebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Julianastraat 19 en wat betekent dat?

Prinses Julianastraat 19 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Julianastraat 19?

Prinses Julianastraat 19 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Naaldwijk Centrumgebied?

De wijk Naaldwijk Centrumgebied in Naaldwijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.710 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Naaldwijk Centrumgebied?