Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Perceeloppervlakte
- 4918 m²
- Inhoud
- 2750 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Tweede Boerendiep 10 is een woonhuis in Musselkanaal, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 4918 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tweede Boerendiep 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
20.4 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
2.4 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
4.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ceresdorp is €204.000. Dat komt neer op circa €949 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTweede Boerendiep 10 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Ceresdorp. De buurt telt 404 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 231 inwoners per km².
Tweede Boerendiep 10 is een woonhuis in Ceresdorp, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Tweede Boerendiep 10 heeft 215 m² woonoppervlakte en 2750 m³ inhoud. Het perceel is 4918 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Ceresdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tweede Boerendiep 10 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Tweede Boerendiep 10 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Ceresdorp in Musselkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Tweede Boerendiep 10 in Ceresdorp bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 20.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tweede Boerendiep 10: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.6 km.