Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 635 m²
Magnoliastraat 20 is een woonhuis in Musselkanaal, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 635 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Magnoliastraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
20.5 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
7 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
10.6 kmRestaurant
1 kmCafé
2 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
8.9 kmDe prijsindicatie voor Magnoliastraat 20 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Musselkanaal Centrum is €204.000. Dat komt neer op circa €1.010 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMagnoliastraat 20 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Musselkanaal Centrum. De buurt telt 1.854 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.906 inwoners per km².
Magnoliastraat 20 is een woonhuis in Musselkanaal Centrum, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Magnoliastraat 20 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 635 m². In Musselkanaal Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Musselkanaal Centrum in Musselkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 3.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Magnoliastraat 20 in Musselkanaal Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 20.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Magnoliastraat 20: ziekenhuis op 10.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 7 km.
Recreatie nabij Musselkanaal Centrum: restaurant (1 km), cafe (2 km).
De prijsindicatie ligt rond €225.000 tot €275.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Musselkanaal Centrum is €204.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.