Streetview Gelrestraat 16 Munstergeleen

Gelrestraat 16, 6151 JA Munstergeleen

247 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Gelrestraat 16 is een woonhuis in Munstergeleen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m², een perceel van 985 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
247 m²
Perceeloppervlakte
985 m²
Inhoud
848 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gelrestraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gelrestraat 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
131.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Munstergeleen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Munstergeleen

4505 Inwoners
2110 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Munstergeleen
78% Koopwoningen
1.431 Inwoners per km²

Locatie van Gelrestraat 16

Vergelijkbare woningen in Munstergeleen

Veelgestelde vragen over Gelrestraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Gelrestraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Munstergeleen is €302.000. Dat komt neer op circa €1.223 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gelrestraat 16 zich tot de wijk Munstergeleen?

Gelrestraat 16 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Munstergeleen. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.431 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gelrestraat 16?

Gelrestraat 16 is een woonhuis in Munstergeleen, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gelrestraat 16 vergeleken met de buurt?

Gelrestraat 16 heeft 247 m² woonoppervlakte en 848 m³ inhoud. Het perceel is 985 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Munstergeleen ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gelrestraat 16 en wat betekent dat?

Gelrestraat 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-01-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gelrestraat 16?

Gelrestraat 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Munstergeleen?

De wijk Munstergeleen in Munstergeleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Munstergeleen?

Vanuit Gelrestraat 16 in Munstergeleen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1 km.