Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 422 m²
Hannes Kempkensweg 26 is een woonhuis in Montfort, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 422 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hannes Kempkensweg 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
6.8 kmSnelweg oprit
4.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
6.7 kmApotheek
4 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
7.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Montfort is €328.000. Dat komt neer op circa €1.512 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHannes Kempkensweg 26 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Montfort. De buurt telt 1.309 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.100 inwoners per km².
Hannes Kempkensweg 26 is een woonhuis in Montfort, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Hannes Kempkensweg 26 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 422 m². In Montfort ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Montfort in Montfort (Limburg) kenmerkt zich door 2.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Hannes Kempkensweg 26 in Montfort bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 4.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hannes Kempkensweg 26: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 6.7 km.
Recreatie nabij Montfort: restaurant (0.5 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Hannes Kempkensweg 26 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Montfort. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2020, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.