Streetview Pieter Florisz Couckdreef 13 Monster

Pieter Florisz Couckdreef 13, 2681 WZ Monster

165 m² Bouwjaar 2021 Label A++

Pieter Florisz Couckdreef 13 is een woonhuis in Monster, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
165 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pieter Florisz Couckdreef 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Florisz Couckdreef 13

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
62.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
26.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
67.7%
CO₂-emissie
4.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Monster

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

10 km

Buurtinformatie in Monster

570 Inwoners
240 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
199 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Westlandse Zoom De Duinen
79% Koopwoningen
529 Inwoners per km²

Locatie van Pieter Florisz Couckdreef 13

Vergelijkbare woningen in Monster

Veelgestelde vragen over Pieter Florisz Couckdreef 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Florisz Couckdreef 13?

De gemiddelde woningwaarde in Westlandse Zoom De Duinen is €674.000. Dat komt neer op circa €4.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Florisz Couckdreef 13 zich tot de wijk Westlandse Zoom De Duinen?

Pieter Florisz Couckdreef 13 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Westlandse Zoom De Duinen. De buurt telt 199 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Florisz Couckdreef 13?

Pieter Florisz Couckdreef 13 is een woonhuis in Westlandse Zoom De Duinen, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pieter Florisz Couckdreef 13 vergeleken met de buurt?

Pieter Florisz Couckdreef 13 heeft 165 m² woonoppervlakte. In Westlandse Zoom De Duinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Florisz Couckdreef 13 en wat betekent dat?

Pieter Florisz Couckdreef 13 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.79 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Westlandse Zoom De Duinen?

De wijk Westlandse Zoom De Duinen in Monster (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westlandse Zoom De Duinen?

Vanuit Pieter Florisz Couckdreef 13 in Westlandse Zoom De Duinen bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.