Woningdetails
- Type
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwvorm
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 308 m²
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €740.000 tot €840.000
- Ligging
- In woonwijk
Abdij van Rijnsburglaan 21 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Monster, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 308 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Abdij van Rijnsburglaan 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
10.2 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
1.7 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
10 km** Bouwnummer 76 **Wonen vlak bij strand, natuur, dorp én stad. Het komt allemaal samen in Boomgaerde.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Abdij van Rijnsburglaan 21 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Westlandse Zoom De Duinen is €674.000. Dat komt neer op circa €4.135 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAbdij van Rijnsburglaan 21 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 163 m² in de wijk Westlandse Zoom De Duinen. De buurt telt 199 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 529 inwoners per km².
Abdij van Rijnsburglaan 21 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Westlandse Zoom De Duinen, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Abdij van Rijnsburglaan 21 heeft 163 m² woonoppervlakte. Het perceel is 308 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Westlandse Zoom De Duinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Abdij van Rijnsburglaan 21 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.53 kg/jaar.
Abdij van Rijnsburglaan 21 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Westlandse Zoom De Duinen in Monster (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Abdij van Rijnsburglaan 21 in Westlandse Zoom De Duinen bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.