Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 285 m²
- Perceeloppervlakte
- 718 m²
Vlotlaan 910 is een woonhuis in Monster, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 285 m² en een perceel van 718 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vlotlaan 910
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
12 kmSnelweg oprit
0.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
12.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Vlotlaan is €554.000. Dat komt neer op circa €1.944 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVlotlaan 910 is een woonhuis van 285 m² in de wijk Bedrijventerrein Vlotlaan. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 585 inwoners per km².
Vlotlaan 910 is een woonhuis in Bedrijventerrein Vlotlaan, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Vlotlaan 910 heeft 285 m² woonoppervlakte. Het perceel is 718 m². In Bedrijventerrein Vlotlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bedrijventerrein Vlotlaan in Monster (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Vlotlaan 910 in Bedrijventerrein Vlotlaan bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 12 km, snelwegoprit op 0.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vlotlaan 910: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.8 km.
Recreatie nabij Bedrijventerrein Vlotlaan: restaurant (0.9 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Vlotlaan 910 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bedrijventerrein Vlotlaan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.