Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Prinses Irenestraat 14 Moergestel

Prinses Irenestraat 14, 5066 BD Moergestel

77 m² Bouwjaar 1965 4 kamers Label F

Prinses Irenestraat 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Moergestel, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 293 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
293 m²
Inhoud
329 m³
Kamers
4
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Prinses Irenestraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Irenestraat 14

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
247.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
355.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (150.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Moergestel

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Moergestel

5050 Inwoners
2170 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2264 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Omg. Prinsessenbuurt
73% Koopwoningen
2.671 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Irenestraat 14

Vergelijkbare woningen in Moergestel

Veelgestelde vragen over Prinses Irenestraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Irenestraat 14?

De prijsindicatie voor Prinses Irenestraat 14 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Omg. Prinsessenbuurt is €451.000. Dat komt neer op circa €5.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Irenestraat 14 zich tot de wijk Omg. Prinsessenbuurt?

Prinses Irenestraat 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 77 m² in de wijk Omg. Prinsessenbuurt. De buurt telt 2.264 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.671 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Irenestraat 14?

Prinses Irenestraat 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Omg. Prinsessenbuurt, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Irenestraat 14 vergeleken met de buurt?

Prinses Irenestraat 14 heeft 77 m² woonoppervlakte en 329 m³ inhoud. Het perceel is 293 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Omg. Prinsessenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Irenestraat 14 en wat betekent dat?

Prinses Irenestraat 14 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-07-06. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Irenestraat 14?

Prinses Irenestraat 14 heeft 4 kamers. De tuin is 150 m².

Hoe is de woningmarkt in Omg. Prinsessenbuurt?

De wijk Omg. Prinsessenbuurt in Moergestel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Omg. Prinsessenbuurt?