Streetview Brahmsstraat 20 Millingen aan de Rijn

Brahmsstraat 20, 6566 WN Millingen aan de Rijn

45 m² Bouwjaar 1992 Label B

Brahmsstraat 20 is een appartement in Millingen aan de Rijn, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
45 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Brahmsstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brahmsstraat 20

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
96.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.8%
CO₂-emissie
29.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Millingen aan de Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

16.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

15.3 km

Buurtinformatie in Millingen aan de Rijn

2925 Inwoners
1275 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1321 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde Millingen aan de Rijn-West
70% Koopwoningen
2.435 Inwoners per km²

Locatie van Brahmsstraat 20

Vergelijkbare woningen in Millingen aan de Rijn

Veelgestelde vragen over Brahmsstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Brahmsstraat 20?

De gemiddelde woningwaarde in Millingen aan de Rijn-West is €282.000. Dat komt neer op circa €6.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brahmsstraat 20 zich tot de wijk Millingen aan de Rijn-West?

Brahmsstraat 20 is een appartement van 45 m² in de wijk Millingen aan de Rijn-West. De buurt telt 1.321 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brahmsstraat 20?

Brahmsstraat 20 is een appartement in Millingen aan de Rijn-West, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Brahmsstraat 20 vergeleken met de buurt?

Brahmsstraat 20 heeft 45 m² woonoppervlakte. In Millingen aan de Rijn-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brahmsstraat 20 en wat betekent dat?

Brahmsstraat 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.98 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Millingen aan de Rijn-West?

De wijk Millingen aan de Rijn-West in Millingen aan de Rijn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Millingen aan de Rijn-West?

Vanuit Brahmsstraat 20 in Millingen aan de Rijn-West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 16.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.