Streetview Nielingen 23 Millingen aan de Rijn

Nielingen 23, 6566 KH Millingen aan de Rijn

131 m² Bouwjaar 1996 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Nielingen 23 is een woonhuis in Millingen aan de Rijn, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 300 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nielingen 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nielingen 23

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Millingen aan de Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

16.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

15.3 km

Buurtinformatie in Millingen aan de Rijn

2925 Inwoners
1275 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1321 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde Millingen aan de Rijn-West
70% Koopwoningen
2.435 Inwoners per km²

Locatie van Nielingen 23

Vergelijkbare woningen in Millingen aan de Rijn

Veelgestelde vragen over Nielingen 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Nielingen 23?

De prijsindicatie voor Nielingen 23 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Millingen aan de Rijn-West is €282.000. Dat komt neer op circa €2.153 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nielingen 23 zich tot de wijk Millingen aan de Rijn-West?

Nielingen 23 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Millingen aan de Rijn-West. De buurt telt 1.321 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nielingen 23?

Nielingen 23 is een woonhuis in Millingen aan de Rijn-West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nielingen 23 vergeleken met de buurt?

Nielingen 23 heeft 131 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Millingen aan de Rijn-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nielingen 23 en wat betekent dat?

Nielingen 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-11-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nielingen 23?

Nielingen 23 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Millingen aan de Rijn-West?

De wijk Millingen aan de Rijn-West in Millingen aan de Rijn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Millingen aan de Rijn-West?

Vanuit Nielingen 23 in Millingen aan de Rijn-West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 16.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.