Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1921
- Woonoppervlakte
- 204 m²
- Perceeloppervlakte
- 962 m²
Heerbaan 76 is een woonhuis in Millingen aan de Rijn, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m² en een perceel van 962 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heerbaan 76
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
17 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
14.3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
17.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
15.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Millingen aan de Rijn-Oost is €260.000. Dat komt neer op circa €1.275 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeerbaan 76 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Millingen aan de Rijn-Oost. De buurt telt 1.269 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.779 inwoners per km².
Heerbaan 76 is een woonhuis in Millingen aan de Rijn-Oost, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Heerbaan 76 heeft 204 m² woonoppervlakte. Het perceel is 962 m². In Millingen aan de Rijn-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Heerbaan 76 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-31. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Millingen aan de Rijn-Oost in Millingen aan de Rijn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Heerbaan 76 in Millingen aan de Rijn-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 17 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heerbaan 76: ziekenhuis op 17.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 14.3 km.