Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 1802 m²
Heerbaan 99 is een appartement in Millingen aan de Rijn, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 1802 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heerbaan 99
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
16.4 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
13.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
16.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
15.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Millingen aan de Rijn-West is €282.000. Dat komt neer op circa €156 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeerbaan 99 is een appartement van 1802 m² in de wijk Millingen aan de Rijn-West. De buurt telt 1.321 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.435 inwoners per km².
Heerbaan 99 is een appartement in Millingen aan de Rijn-West, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Heerbaan 99 heeft 1802 m² woonoppervlakte. In Millingen aan de Rijn-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Heerbaan 99 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-07-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.73 kg/jaar.
De wijk Millingen aan de Rijn-West in Millingen aan de Rijn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Heerbaan 99 in Millingen aan de Rijn-West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 16.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heerbaan 99: ziekenhuis op 16.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 13.7 km.