Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 503 m²
Zeelandsestraat 48 is een woonhuis in Millingen aan de Rijn, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 503 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zeelandsestraat 48
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
16.4 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
13.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
16.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
15.3 kmDe prijsindicatie voor Zeelandsestraat 48 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Millingen aan de Rijn-West is €282.000. Dat komt neer op circa €1.575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZeelandsestraat 48 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Millingen aan de Rijn-West. De buurt telt 1.321 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.435 inwoners per km².
Zeelandsestraat 48 is een woonhuis in Millingen aan de Rijn-West, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Zeelandsestraat 48 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 503 m². In Millingen aan de Rijn-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zeelandsestraat 48 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-03-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Millingen aan de Rijn-West in Millingen aan de Rijn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Zeelandsestraat 48 in Millingen aan de Rijn-West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 16.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zeelandsestraat 48: ziekenhuis op 16.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 13.7 km.