Streetview Crumpsestraat 26 Millingen aan de Rijn

Crumpsestraat 26, 6566 CV Millingen aan de Rijn

157 m² Bouwjaar 1967 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Crumpsestraat 26 is een woonhuis in Millingen aan de Rijn, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 4765 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
4765 m²
Inhoud
745 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Crumpsestraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Crumpsestraat 26

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
200.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
291.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Millingen aan de Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

15.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.9 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

14.5 km

Buurtinformatie in Millingen aan de Rijn

95 Inwoners
40 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
36 Woningvoorraad
€468.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Zuid
89% Koopwoningen
23 Inwoners per km²

Locatie van Crumpsestraat 26

Vergelijkbare woningen in Millingen aan de Rijn

Veelgestelde vragen over Crumpsestraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Crumpsestraat 26?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zuid is €468.000. Dat komt neer op circa €2.981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Crumpsestraat 26 zich tot de wijk Buitengebied Zuid?

Crumpsestraat 26 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Buitengebied Zuid. De buurt telt 36 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Crumpsestraat 26?

Crumpsestraat 26 is een woonhuis in Buitengebied Zuid, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Crumpsestraat 26 vergeleken met de buurt?

Crumpsestraat 26 heeft 157 m² woonoppervlakte en 745 m³ inhoud. Het perceel is 4765 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Buitengebied Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Crumpsestraat 26 en wat betekent dat?

Crumpsestraat 26 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-04-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Crumpsestraat 26?

Crumpsestraat 26 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Zuid?

De wijk Buitengebied Zuid in Millingen aan de Rijn (Gelderland) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Zuid?

Vanuit Crumpsestraat 26 in Buitengebied Zuid bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 15.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.