Streetview Wilsonstraat 13 Millingen aan de Rijn

Wilsonstraat 13, 6566 CN Millingen aan de Rijn

180 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Wilsonstraat 13 is een woonhuis in Millingen aan de Rijn, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 417 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
417 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Wilsonstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilsonstraat 13

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Millingen aan de Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

16.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

15.3 km

Buurtinformatie in Millingen aan de Rijn

2925 Inwoners
1275 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1321 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde Millingen aan de Rijn-West
70% Koopwoningen
2.435 Inwoners per km²

Locatie van Wilsonstraat 13

Vergelijkbare woningen in Millingen aan de Rijn

Veelgestelde vragen over Wilsonstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilsonstraat 13?

De prijsindicatie voor Wilsonstraat 13 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Millingen aan de Rijn-West is €282.000. Dat komt neer op circa €1.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilsonstraat 13 zich tot de wijk Millingen aan de Rijn-West?

Wilsonstraat 13 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Millingen aan de Rijn-West. De buurt telt 1.321 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilsonstraat 13?

Wilsonstraat 13 is een woonhuis in Millingen aan de Rijn-West, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wilsonstraat 13 vergeleken met de buurt?

Wilsonstraat 13 heeft 180 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 417 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Millingen aan de Rijn-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilsonstraat 13 en wat betekent dat?

Wilsonstraat 13 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Wilsonstraat 13?

Wilsonstraat 13 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Millingen aan de Rijn-West?

De wijk Millingen aan de Rijn-West in Millingen aan de Rijn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Millingen aan de Rijn-West?

Vanuit Wilsonstraat 13 in Millingen aan de Rijn-West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 16.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.