Vrijstaande woning Brabersweg 25 Mijnsheerenland

Brabersweg 25, 3271 LD Mijnsheerenland

388 m² Bouwjaar 1919 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Brabersweg 25 is een vrijstaande woning in Mijnsheerenland, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 388 m², een perceel van 10780 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €448.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
388 m²
Perceeloppervlakte
10780 m²
Inhoud
1180 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.530.000 tot €1.780.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Brabersweg 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brabersweg 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
222.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.4%
CO₂-emissie
41.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en voorzetramen

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

12.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.3 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

13.6 km

Buurtinformatie in Mijnsheerenland

640 Inwoners
255 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
260 Woningvoorraad
€448.000 Gem. woningwaarde Mijnsheerenland Buitengebied
87% Koopwoningen
46 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brabersweg 25

Vergelijkbare woningen in Mijnsheerenland

Veelgestelde vragen over Brabersweg 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Brabersweg 25?

De prijsindicatie voor Brabersweg 25 ligt rond €1.530.000 tot €1.780.000. De gemiddelde woningwaarde in Mijnsheerenland Buitengebied is €448.000. Dat komt neer op circa €1.155 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brabersweg 25 zich tot de wijk Mijnsheerenland Buitengebied?

Brabersweg 25 is een vrijstaande woning van 388 m² in de wijk Mijnsheerenland Buitengebied. De buurt telt 260 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 46 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brabersweg 25?

Brabersweg 25 is een vrijstaande woning in Mijnsheerenland Buitengebied, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Brabersweg 25 vergeleken met de buurt?

Brabersweg 25 heeft 388 m² woonoppervlakte en 1180 m³ inhoud. Het perceel is 10780 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 55 m² per kamer. In Mijnsheerenland Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €448.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brabersweg 25 en wat betekent dat?

Brabersweg 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brabersweg 25?

Brabersweg 25 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Mijnsheerenland Buitengebied?

De wijk Mijnsheerenland Buitengebied in Mijnsheerenland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €448.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mijnsheerenland Buitengebied?