Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 201 m²
Elektraweg 25 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Elektraweg 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
1 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
9.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Arnestein I is €268.000. Dat komt neer op circa €1.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenElektraweg 25 is een appartement van 201 m² in de wijk Arnestein I. De buurt telt 22 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 36 inwoners per km².
Elektraweg 25 is een appartement in Arnestein I, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Elektraweg 25 heeft 201 m² woonoppervlakte. In Arnestein I ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Arnestein I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Elektraweg 25 in Arnestein I bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Elektraweg 25: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Arnestein I: restaurant (1 km), cafe (2.8 km).
Een woningrapport voor Elektraweg 25 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Arnestein I. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1983, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.