Villa, vrijstaande woning Duke Ellingtonstraat 40 Middelburg

Duke Ellingtonstraat 40, 4337 XS Middelburg

245 m² Bouwjaar 2011 8 kamers 7 slaapkamers Label A

Duke Ellingtonstraat 40 is een villa, vrijstaande woning in Middelburg, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m², een perceel van 740 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
245 m²
Perceeloppervlakte
740 m²
Inhoud
893 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€930.000 tot €1.180.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Duke Ellingtonstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duke Ellingtonstraat 40

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
116.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.62 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

2035 Inwoners
640 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
632 Woningvoorraad
€476.000 Gem. woningwaarde Mortiere III
100% Koopwoningen
1.692 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duke Ellingtonstraat 40

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Duke Ellingtonstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Duke Ellingtonstraat 40?

De prijsindicatie voor Duke Ellingtonstraat 40 ligt rond €930.000 tot €1.180.000. De gemiddelde woningwaarde in Mortiere III is €476.000. Dat komt neer op circa €1.943 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duke Ellingtonstraat 40 zich tot de wijk Mortiere III?

Duke Ellingtonstraat 40 is een villa, vrijstaande woning van 245 m² in de wijk Mortiere III. De buurt telt 632 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.692 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duke Ellingtonstraat 40?

Duke Ellingtonstraat 40 is een villa, vrijstaande woning in Mortiere III, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Duke Ellingtonstraat 40 vergeleken met de buurt?

Duke Ellingtonstraat 40 heeft 245 m² woonoppervlakte en 893 m³ inhoud. Het perceel is 740 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Mortiere III ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duke Ellingtonstraat 40 en wat betekent dat?

Duke Ellingtonstraat 40 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-06-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duke Ellingtonstraat 40?

Duke Ellingtonstraat 40 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Mortiere III?

De wijk Mortiere III in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mortiere III?