Streetview Turkoois 15 Middelburg

Turkoois 15, 4337 MV Middelburg

98 m² Bouwjaar 1982 4 kamers Label C

Turkoois 15 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 113 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €158.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
113 m²
Inhoud
432 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Turkoois 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Turkoois 15

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

1425 Inwoners
770 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
807 Woningvoorraad
€158.000 Gem. woningwaarde Edelstenenbuurt
26% Koopwoningen
4.729 Inwoners per km²

Locatie van Turkoois 15

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Turkoois 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Turkoois 15?

De prijsindicatie voor Turkoois 15 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Edelstenenbuurt is €158.000. Dat komt neer op circa €1.612 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Turkoois 15 zich tot de wijk Edelstenenbuurt?

Turkoois 15 is een woonhuis van 98 m² in de wijk Edelstenenbuurt. De buurt telt 807 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.729 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Turkoois 15?

Turkoois 15 is een woonhuis in Edelstenenbuurt, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Turkoois 15 vergeleken met de buurt?

Turkoois 15 heeft 98 m² woonoppervlakte en 432 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Edelstenenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €158.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Turkoois 15 en wat betekent dat?

Turkoois 15 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Turkoois 15?

Turkoois 15 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Edelstenenbuurt?

De wijk Edelstenenbuurt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €158.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Edelstenenbuurt?

Vanuit Turkoois 15 in Edelstenenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Edelstenenbuurt?