Streetview Parelplein 19 Middelburg

Parelplein 19, 4337 MT Middelburg

46 m² Bouwjaar 1980 Label C

Parelplein 19 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €158.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
46 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Parelplein 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parelplein 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
120.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
236.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

1425 Inwoners
770 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
807 Woningvoorraad
€158.000 Gem. woningwaarde Edelstenenbuurt
26% Koopwoningen
4.729 Inwoners per km²

Locatie van Parelplein 19

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Parelplein 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Parelplein 19?

De gemiddelde woningwaarde in Edelstenenbuurt is €158.000. Dat komt neer op circa €3.435 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parelplein 19 zich tot de wijk Edelstenenbuurt?

Parelplein 19 is een appartement van 46 m² in de wijk Edelstenenbuurt. De buurt telt 807 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.729 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parelplein 19?

Parelplein 19 is een appartement in Edelstenenbuurt, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Parelplein 19 vergeleken met de buurt?

Parelplein 19 heeft 46 m² woonoppervlakte. In Edelstenenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €158.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parelplein 19 en wat betekent dat?

Parelplein 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Edelstenenbuurt?

De wijk Edelstenenbuurt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €158.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Edelstenenbuurt?

Vanuit Parelplein 19 in Edelstenenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Edelstenenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Parelplein 19: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.7 km.