Streetview Kriekenhof 28 Middelburg

Kriekenhof 28, 4337 LJ Middelburg

81 m² Bouwjaar 1976 Label C

Kriekenhof 28 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en een perceel van 88 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €176.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
88 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kriekenhof 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kriekenhof 28

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.63
CO₂-emissie
3875.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Middelburg

3105 Inwoners
1490 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1457 Woningvoorraad
€176.000 Gem. woningwaarde Dauwendaele I
35% Koopwoningen
7.619 Inwoners per km²

Locatie van Kriekenhof 28

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Kriekenhof 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Kriekenhof 28?

De gemiddelde woningwaarde in Dauwendaele I is €176.000. Dat komt neer op circa €2.173 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kriekenhof 28 zich tot de wijk Dauwendaele I?

Kriekenhof 28 is een woonhuis van 81 m² in de wijk Dauwendaele I. De buurt telt 1.457 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.619 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kriekenhof 28?

Kriekenhof 28 is een woonhuis in Dauwendaele I, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kriekenhof 28 vergeleken met de buurt?

Kriekenhof 28 heeft 81 m² woonoppervlakte. Het perceel is 88 m². In Dauwendaele I ligt de gemiddelde woningwaarde op €176.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kriekenhof 28 en wat betekent dat?

Kriekenhof 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-11-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3875.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dauwendaele I?

De wijk Dauwendaele I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 3.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €176.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dauwendaele I?

Vanuit Kriekenhof 28 in Dauwendaele I bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dauwendaele I?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kriekenhof 28: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.