Streetview Segeerssingel 29 Middelburg

Segeerssingel 29, 4337 LE Middelburg

120 m² Bouwjaar 1987 6 kamers Label C

Segeerssingel 29 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 296 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €158.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
296 m²
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Segeerssingel 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Segeerssingel 29

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
221.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

1425 Inwoners
770 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
807 Woningvoorraad
€158.000 Gem. woningwaarde Edelstenenbuurt
26% Koopwoningen
4.729 Inwoners per km²

Locatie van Segeerssingel 29

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Segeerssingel 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Segeerssingel 29?

De prijsindicatie voor Segeerssingel 29 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Edelstenenbuurt is €158.000. Dat komt neer op circa €1.317 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Segeerssingel 29 zich tot de wijk Edelstenenbuurt?

Segeerssingel 29 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Edelstenenbuurt. De buurt telt 807 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.729 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Segeerssingel 29?

Segeerssingel 29 is een woonhuis in Edelstenenbuurt, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Segeerssingel 29 vergeleken met de buurt?

Segeerssingel 29 heeft 120 m² woonoppervlakte. Het perceel is 296 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Edelstenenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €158.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Segeerssingel 29 en wat betekent dat?

Segeerssingel 29 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-03-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Segeerssingel 29?

Segeerssingel 29 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Edelstenenbuurt?

De wijk Edelstenenbuurt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €158.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Edelstenenbuurt?

Vanuit Segeerssingel 29 in Edelstenenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.