Eengezinswoning, geschakelde woning Segeerssingel 11 Middelburg

Segeerssingel 11, 4337 LE Middelburg

132 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Segeerssingel 11 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Middelburg, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 283 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €158.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
283 m²
Inhoud
567 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €545.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Segeerssingel 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Segeerssingel 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.9%
CO₂-emissie
25.58 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (115.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

1425 Inwoners
770 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
807 Woningvoorraad
€158.000 Gem. woningwaarde Edelstenenbuurt
26% Koopwoningen
4.729 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Segeerssingel 11

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Segeerssingel 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Segeerssingel 11?

De prijsindicatie voor Segeerssingel 11 ligt rond €445.000 tot €545.000. De gemiddelde woningwaarde in Edelstenenbuurt is €158.000. Dat komt neer op circa €1.197 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Segeerssingel 11 zich tot de wijk Edelstenenbuurt?

Segeerssingel 11 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 132 m² in de wijk Edelstenenbuurt. De buurt telt 807 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.729 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Segeerssingel 11?

Segeerssingel 11 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Edelstenenbuurt, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Segeerssingel 11 vergeleken met de buurt?

Segeerssingel 11 heeft 132 m² woonoppervlakte en 567 m³ inhoud. Het perceel is 283 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Edelstenenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €158.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Segeerssingel 11 en wat betekent dat?

Segeerssingel 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Segeerssingel 11?

Segeerssingel 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 115 m².

Hoe is de woningmarkt in Edelstenenbuurt?

De wijk Edelstenenbuurt in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €158.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Edelstenenbuurt?

Vanuit Segeerssingel 11 in Edelstenenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.